4 december 2017 - 21:10 - Marokko
Een voormalige Marokkaanse politieagent is vrijdagavond in Rabat gearresteerd voor de moord op een Nederlandse Marokkaan in 1997.
De Marokkaanse autoriteiten hadden een nationaal arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd. De ex-agent was echter naar België gevlucht en was nooit naar zijn geboorteland teruggekeerd.
Het slachtoffer zou betrokken zijn geweest bij een drugshandel. Hij zou tijdens zijn verhoor tot de dood zijn mishandeld door de agent. Een tweede politieman die bij de zaak betrokken was werd tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Volgens Al Akhbar werd de verdachte tijdens een wegcontrole in de Marokkaanse hoofdstad gearresteerd. Hij was naar Marokko teruggekeerd omdat hij dacht dat het arrestatiebevel tegen hem was verlopen. Hij werd aan de politie in Tanger overhandigd en in hechtenis genomen. De rechtbank zal zich deze week over de zaak uitspreken.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko