10 oktober 2018 - 13:20 - Marokko
De politie in Nador wordt van de mishandeling beschuldigd van twee Jemenitische vluchtelingen die naar Melilla wilden gaan.
Volgens de mensenrechtenorganisatie AMDH werden de twee slachtoffers bij de grensovergang van Bni Nssar tegengehouden en "gemarteld" toen ze zich op het register van asielaanvragers in Melilla wilden inschrijven.
Omar Naji, verantwoordelijke bij de organisatie, bevestigt dat de twee "werden gemarteld en vervolgens vrijgelaten". De NGO stelt beelden te hebben van de verwondingen die de twee vluchtelingen opliepen aan de rug en het gezicht. Beiden weigeren echter dat de beelden worden vrijgegeven uit vrees voor represaille.
In de regio verblijven volgens de AMDH een zestigtal vluchtelingen uit Jemen. Allen wachten om asiel aan te vragen in Spanje.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project