Politie rolt terreurcellen op in Nador
De politie heeft twee radicaalislamitische opgerold in de regio van Nador. De cel was actief in Zghenghen, Beni Boughafer, Selouane, Ferkhana en Beni Chiguer.
4 maart 2013 - 10:21 - Marokko
De politie in Nador heeft een grote criminele bende opgerold, betrokken bij gewapende aanvallen en drugshandel. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken zondag.
De bende verhandelde cannabis en cocaïne, dat via Melilla het land werd binnengesmokkeld. Ook worden de leden verdacht van een aantal op maffia-achtige gewapende aanvallen, moord en handel in gestolen auto’s en jachtwapens.
Bij verschillende politie-invallen werden vuurwapens, messen, zwaarden, traangas, en kogels in beslag genomen. Ook kon de politie de hand leggen op drugsauto’s, drugs en gestolen goederen.
Uit politieonderzoek blijkt dat een Spaanse Marokkaan aan de bende wapens bezorgde via de Spaanse enclave Melilla.
De politie zoekt nog naar andere bendeleden. Hoeveel mensen er reeds zijn aangehouden is niet duidelijk.
Lees meer
De politie heeft twee radicaalislamitische opgerold in de regio van Nador. De cel was actief in Zghenghen, Beni Boughafer, Selouane, Ferkhana en Beni Chiguer.
De politie in Nador heeft onlangs in douar Tissamghine, op 18 kilometer van Nador, een bende ontmanteld dat gespecialiseerd was in het stelen van auto’s.
De nieuwe politiedienst BCIJ heeft zeven leden van een criminele bende gearresteerd. De bende is betrokken bij meerdere moorden en diefstallen in het land.
Sinds begin 2012 hebben de rechtbanken in Tetouan bijna 14.000 mensen berecht. Dat blijkt uit een rapport van de lokale politie.
De politie heeft vorige week in het noord-Marokkaanse Nador een bende valsemunters opgerold. Een wijkvoorzitter wordt ervan verdacht de leider van de bende te zijn geweest.
De politie in Tetouan heeft maandag een bende veedieven opgerold. Dat meldt de Wilaya van Tetouan in een persverklaring.
In het Marokkaanse Casablanca heeft de politie zondag een meisje doodgeschoten. De tiener was lid van een criminele bende.
De Spaanse politie heeft in Melilla een bende mensenhandelaren ontmanteld, die migranten vanuit Marokko Europa binnensmokkelden.
Het parket heeft aan de politie gevraagd een onderzoek in te stellen naar elf gestolen baby’s. De kinderen werden tussen 1978 en 1985 aan families in Melilla en Spanje...
De politie is vrijdag hardhandig opgetreden op het campus Daoudiyate in Marrakech. De stad was al meerdere dagen opgeschrikt door gewelddadige rellen tussen studenten en de...