Politie Tanger rolt criminele bende op voor diefstal met dood tot gevolg
De politie in Tanger heeft dinsdag een criminele bende opgerold. De vier leden van de bende worden verdacht van een diefstal met geweld en de dood tot gevolg.
- Marokko
De politie heeft vorige week in het noord-Marokkaanse Nador een bende valsemunters opgerold. Een wijkvoorzitter wordt ervan verdacht de leider van de bende te zijn geweest.
Vier verdachten werden gearresteerd. Volgens Assabah werd ook de moqadem gearresteerd en aangeklaagd voor het oprichten van een criminele bende en vervalsing van geld en administratieve documenten.
De politie was de bende op het spoor gekomen na meerdere klachten van kleine handelaars in de regio. In samenwerking met de slachtoffers kon de politie de verdachten identificeren en arresteren.
Volgens politiebronnen heeft de bende ruim 200.000 dirham aan vals geld in omloop gebracht met een voorkeur voor briefjes van 100 en 200 dirham. Het geld werd op wekelijkse markten en bij kleine handelaars gebruikt. De politie heeft beslag gelegd op materieel waarmee het vals geld werd gemaakt.
Lees meer
De politie in Tanger heeft dinsdag een criminele bende opgerold. De vier leden van de bende worden verdacht van een diefstal met geweld en de dood tot gevolg.
De politie heeft in Salé een jongeman gearresteerd die zich als de stilist van Koning Mohammed VI voordeed om mensen op te lichten.
De rechtbank van Nador heeft vorige week een moqadem tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de vervalsing van geld, officiële documenten en identiteitspapieren.
Het ministerie van Binnenlandse zaken heeft meer informatie vrijgegeven over een criminele bende die vorige week in Dakhla werd opgerold. De bende wordt verdacht van meerdere...
De politie heeft in het Marokkaanse Benslimane vier mensen gearresteerd voor babyhandel. Volgens Assabah behoort een Moqadem tot de verdachten.