Rabat beste stad in Marokko, Casablanca tweede
De stad Rabat werd opnieuw tot beste stad van Marokko verkozen door het Britse adviesbureau Mercer Consulting.
8 maart 2019 - 18:30 - Marokko
Marokko heeft dit jaar meerdere plaatsen verloren in de lijst van machtigste legers ter wereld van de gespecialiseerde website Global Firepower.
Volgens de nieuwe ranking verloren de Royal Armed Forces vijf plaatsen en staan nu op de 60e plek. In 2018 had Marokko nog het 55e sterkste leger ter wereld.
Het Marokkaans leger is 7e in Afrika en bezit volgens Hespress onder meer 1099 tanks, 2720 gepantserde voertuigen, 530 andere legervoertuigen, zes fregatten en vijf grotere oorlogschepen
Vermeldenswaardig is dat in een andere ranking van Us News en World Report, Marokko dit jaar het 61e machtigste leger ter wereld heeft. Vorig jaar stond het koninkrijk op de 60e plek. Deze lijst heeft echter enkel betrekking tot de 80 meest rijke landen ter wereld terwijl de ranking van Global Firepower 136 landen opneemt.
Lees meer
De stad Rabat werd opnieuw tot beste stad van Marokko verkozen door het Britse adviesbureau Mercer Consulting.
Elk jaar wordt op de Internationale Dag van het Geluk op 20 maart, de World Happiness Index gepubliceerd, een rapport van de Verenigde Naties dat geluk in de wereld meet.
Nieuwe onderscheiding voor de Mohammed V luchthaven in Casablanca die in de lijst van beste Afrikaanse luchthavens ter wereld van het Airports Council International (ACI) werd...
Een nieuwe ranking van de meest machtige legers in de wereld werd enkele dagen geleden door Global Firepower gepubliceerd. Marokko verliest dit jaar plaatsen in de lijst.
Het Marokkaans leger heeft zijn ranking in de wereld verbeterd. Dat blijkt uit een internationaal rapport waarvan de details door Al Massae werden gepubliceerd.