Zoeken

Partij aan de macht in Marokko weigert legalisering cannabis

10 april 2016 - 21:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De PJD partij aan de macht in Marokko heeft zich in een verklaring tegen de legalisering van cannabis uitgesproken.

De islamitische partij oordeelt dat "cannabis te gevaarlijk is voor de gezondheid van de burgers".

Voor Benkirane’s partij is zelfs de legalisatie van cannabis voor medische doeleinden uitgesloten omdat er "noch een binnenlandse noch een buitenlandse vraag naar dit product is".

Deze verklaring volgt op de organisatie door de PAM-partij, in samenwerking met een aantal verenigingen, van een conferentie over cannabis. Tijdens de conferentie werd onder meer gepleit voor de decriminalisering van het groeien en gebruiken van cannabis in Marokko.

Lees meer

Gemeenteraadsleden Nador wonen liever in Melilla

Meerdere gemeenteraadsleden uit de regio van Nador hebben ervoor gekozen in de Spaanse enclave Melilla te wonen.

Marokko nog steeds bij grootste cannabisproducenten ter wereld

Marokko is nog steeds één van de grootste producenten en exporteurs van cannabis in de wereld. Dat blijkt uit een nieuw rapport van de International Narcotics Control Board.

Politie onderschept 16 ton drugs in Agadir

De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag ruim 16 ton cannabis in beslag genomen nabij Agadir.

Agadir: politie onderschept 15 ton drugs

De Marokkaanse politie heeft opnieuw een grote drugsvangst gedaan. Ruim 15 ton cannabis werd vrijdag in de regio van Agadir onderschept.

Opnieuw drugsbaronnen opgepakt in Tanger

In het Noord-Marokkaanse Tanger zijn woensdag drie bekende drugsbaronnen gearresteerd. Dat meldt de politiedienst BCIJ in een verklaring.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team