19 februari 2013 - 15:32 - België
De correctionele rechtbank van Brussel heeft Philippe Servaty veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van 18 maanden en een boete van 1000 euro.
Tussen 2001 en 2004 had de "pornograaf van Agadir" een huwelijk en papieren beloofd aan tientallen Marokkaanse meisjes, in ruil voor pornografische foto’s. Eenmaal in België zette Servaty de foto’s op internet met advies en opmerkingen over de meisjes.
Vijftien meisjes werden in Marokko in 2005 gearresteerd. Het Gerecht van eerste aanleg in Agadir veroordeelde meerdere meisjes wegens seks vóór het huwelijk, productie en verspreiding van pornografisch materiaal.
De Marokkaanse justitie heeft in de zaak enkel aandacht gehad voor de meisjes. Tegen Philippe Servaty is tot op dag van vandaag niets ondernomen.
Lees meer
De voormalige Belgische journalist Philippe Servaty, beschuldigd van pedofilie, prostitutie en verkrachting van minderjarigen, zal in februari 2012 worden berecht in Brussel.
De zaak van de Belgische journalist Philippe Servaty, auteur van pornografische foto’s en seksueel misbruik van minderjarige meisjes in Agadir, is door het Brusselse parket...
Het Hof van beroep in Gent heeft een zesjarige celstraf bevestigd, tegen de 56-jarige Marokkaanse uitbaatster van een seksclub in de Belgische Erpe-Mere.
Het Zwitserse Federale Hof heeft het huwelijk verboden van een 30-jarige Marokkaanse vrouw en een 70-jarige Zwitser.
De finalisten van Miss België 2013 zijn maandag weggejaagd door de bewoners van de medina van Fez, toen ze probeerden foto’s te nemen bij Al Quaraouiyine moskee.
De 21-jarige Houssine E., die als jihadstrijder naar Syrië was afgerezen, is vorige week zwaargewond naar België gekeerd.
De politie heeft in Casablanca een internationaal prostitutienetwerk opgerold dat via internet werkte. Dat meldde een politiebron dinsdag.
Fouad Belkacem werd vrijdag opnieuw veroordeeld in Antwerpen, tot zes maanden cel voor het aanzetten tot haat en geweld tegen niet-moslims.
De foto’s van 20 finalisten van Miss België 2013 op de esplanade van de Hassan II Moskee in Casablanca, zorgen voor verontwaardiging in Marokko.
Een vrouw uit Douar Ouled Chbala is zondagavond in Settat via keizersnede bevallen van vier meisjes, meldt persbureau MAP.