4 mei 2019 - 11:30 - Economie
Pathé gaat in Marokko zijn eerste multiplexbioscoop openen. De Europese groep heeft Casablanca gekozen voor zijn eerste vestiging.
De multiplexbioscoop zal over enkele maanden in de wijk California in de Marokkaanse metropool openen. Is de bioscoop een succes dan belooft Pathé nog meer openingen in heel het land.
Pathé California Casablanca heeft zijn kapitaal al verhoogd tot 6 miljoen dirham om het begin van de werken in Marokko te financieren.
De multiplexbioscoop zal mogelijk tienduizenden inwoners van de wijken California, Bouskoura Green City en Sidi Maarouf aantrekken die vandaag heel Casablanca doorkruisen om een film in de I-Max bioscoop van de Morocco Mall te zien.
Pathé heeft ruim 4000 medewerkers in de wereld en behaalde vorig jaar een omzet van 872 miljoen euro. De groep heeft bioscopen in Frankrijk, Engeland, Nederland, Zwitserland, België en Tunesië.
Waarschuwing voor "afrodisiacum honing" in Marokko
YouTuber krijgt 3 jaar cel in Marokko
Marokkaanse stad in wereldtop van steden waar men het best eet
Trauma’s en verdriet: dakloze Hayat’s strijd in Nederland
Rabat en Agadir krijgen revolutionaire videosurveillance
Leegloop Marokkaanse verpleegkundigen, een moeilijk te stoppen fenomeen
Marokko toch geen goudmijn voor investeerders
Marokko verdubbelt invoer uit Rusland
Wisselkoers Marokkaanse dirham beïnvloed door euro en dollar
Europa beschermt auto-industrie tegen Marokko
Marokko onderzoekt dumping uit Egypte en Emiraten
Olijfolie: belasting van Trump baart Spanje zorgen, Marokko profiteert
Vastgoedmarkt Marrakech beleeft spectaculaire opleving
Wisselkantoren Marokko onder strenge toezicht!