4 maart 2018 - 14:40 - Wereld
Een toestel van Royal Air Maroc is twee dagen aan de grond gebleven in de luchthaven van Caïro in Egypte vanwege een technisch mankement.
De piloot merkte eerder deze week dat er iets mis was met het toestel en vroeg aan de passagiers om uit te stappen.
De Marokkaanse vliegmaatschappij stelt dat voor alle passagiers een hotelkamer was geboekt nadat werd geconstateerd dat de reparatie veel tijd in beslag zou nemen.
Het toestel vertrok uiteindelijk vrijdag om 15 uur met alle passagiers aan boord. Dat laat Royal Air Maroc in een verklaring weten na de publicatie van kritieke berichten in de media over passagiers die meerdere dagen in Caïro vastzaten vanwege een probleem met een toestel van de groep.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen