26 maart 2019 - 14:00 - Wereld
Een Boeing Dreamliner van Royal Air Maroc is zaterdag zwaar beschadigd geraakt na een botsing met een vrachtwagen op het JFK-vliegveld in New York.
Het toestel moest dezelfde avond, rond 22 uur lokale tijd, naar Casablanca vertrekken. Maar de vlucht AT201 werd geannuleerd na het incident.
Door de botsing werd de achterdeur van het vliegtuig volledig vernield. De passagiers werden onmiddellijk op de hoogte gebracht en door de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij opgevangen.
Royal Air Maroc, dat regelmatig wordt bekritiseerd vanwege de slechte service bij vertragingen of annuleringen, zorgde voor voedsel en de overnachting van de gedupeerde passagiers. Ook werd contact opgenomen met andere luchtvaartmaatschappijen om plaats te vinden voor mensen die haast hadden. Royal Air Maroc charterde vervolgens zelf een nieuw toestel om de rest van de passagiers te vervoeren.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Sofian Kiyine opnieuw bij spectaculair ongeval betrokken
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie