25 januari 2023 - 22:00 - Wereld
Moeilijk moment voor de passagiers van een vlucht van Marrakech naar Limoges. Ze vertrokken afgelopen donderdag uit de okerkleurige stad, maar kwamen pas de volgende ochtend aan in de Franse stad, met 12 uur vertraging.
Het vliegtuig dat de passagiers donderdagavond vanuit Marrakech naar Limoges vloog, werd omgeleid naar de luchthaven van Toulouse vanwege de slechte weersomstandigheden, meldt Le Populaire du Centre. Het toestel landde in Toulouse om 19:00 uur.
Lees ook: Ryanair vliegtuig op weg naar Marrakech gegijzeld door boze passagiers
Dit was het begin van een lange nacht. Een van de passagiers vertelde aan het blad dat ze uren in de hal hebben moeten wachten zonder enig uitleg van de medewerkers van luchtvaartmaatschappij Ryanair. Na meer dan vier uur wachten werden ze met een bus naar Limoges gebracht.
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België