Zoeken

Paniek aan boord vlucht Marrakech-Nice

11 december 2018 - 13:39 - Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een Airbus A320 van de vliegtuigmaatschappij EasyJet tussen Marrakech en Nice is zondag boven de Franse stad in de problemen geraakt.

Het toestel was om 11 uur ’s ochtends vanuit Marrakech vertrokken en moest om 13:45 uur in Nice landen. Volgens Nice Matin was een landing echter onmogelijk vanwege de weersomstandigheden.

In de buurt van Nice begon het toestel plots te trillen. Hoe lager het toestel was hoe harder de trillingen. Dat vertelde een passagiere. Op een bepaald moment voelde het aan alsof het toestel naar beneden viel, maar de piloot wist het vliegtuig terug recht te trekken.

Aan boord ontstond paniek onder de passagiers. Sommigen riepen om hulp, anderen moesten overgeven en werden onwel. Na een tweede poging om te landen informeerde de commandant de passagiers dat de landing te gevaarlijk was en dat het toestel in Turijn zou landen.

Het vliegtuig landde om 14:16 uur uiteindelijk in Italië onder luid applaus van de passagiers. De piloot vroeg de passagiers voor een nog luider applaus omdat ook de bemaning "even bang was geweest".

Lees meer

Noodlanding toestel Royal Air Maroc

Een toestel van Royal Air Maroc heeft enkele minuten na het opstijgen in het Nigeriaanse Lagos rechtsomkeer moeten maken.

Gedwongen landing toestel tussen Rotterdam en Al Hoceima

Een toestel van luchtvaartmaatschappij Transavia tussen Rotterdam en Al Hoceima is donderdag in Spanje geland vanwege de slechte weersomstandigheden.

Vlucht Manchester-Agadir maakt gedwongen landing door dronken passagieres (video)

Een toestel van EasyJet tussen Manchester en Agadir heeft op zondag een gedwongen tussenlanding in Casablanca moeten maken vanwege twee dronken passagieres.

Motor toestel tussen Schiphol en Nador vliegt in brand

Een toestel van Air Arabia tussen Amsterdam en Nador heeft dinsdagavond rechtsomkeer moeten maken vanwege een probleem met de motor.

Paniek aan boord vlucht Barcelona-Marrakech

Een toestel van Vueling Airlines tussen het Spaanse Barcelona en Marrakech heeft maandagavond een noodlanding moeten maken in Malaga.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team