Zoeken

Motor toestel tussen Schiphol en Nador vliegt in brand

19 december 2018 - 14:23 - Nederland

Geschreven door Fouad Badel

Een toestel van Air Arabia tussen Amsterdam en Nador heeft dinsdagavond rechtsomkeer moeten maken vanwege een probleem met de motor.

Vermoedelijk boorde een vogel zich net na het opstijgen in de rechtermotor van het toestel. Passagiers zagen hoe vlammen uit de motor kwamen. Een passagier filmde de vlammen zelfs.

De Airbus A320 keerde onmiddellijk terug en landde 45 minuten later op Schiphol. De rechtermotor bleek ernstig beschadigd te zijn. Wat er met de passagiers gebeurde is niet bekend.

Lees meer

Cockpitraam A320 Amsterdam/Tanger vliegt open tijdens opstijgen

Afgelopen dinsdag heeft een Airbus A320 tussen Amsterdam en Tanger rechtsomkeer moeten maken nadat een raam van de cockpit was opengevlogen.

Paniek op vlucht Charleroi-Oujda

Op een vlucht van TUI Fly tussen het Belgische Charleroi en Oujda is donderdag paniek uitgebroken.

Paniek aan boord vlucht Marrakech-Nice

Een Airbus A320 van de vliegtuigmaatschappij EasyJet tussen Marrakech en Nice is zondag boven de Franse stad in de problemen geraakt.

Passagiers landen na anderhalve dag wachten op Schiphol in Oujda en niet Al Hoceima

De passagiers van een vlucht van Royal Air Marokko vertrokken woensdag na anderhalve dag wachten op Schiphol eindelijk naar Marokko...

Toestel uit Marrakech moet uitwijken door mist

Een toestel van Ryanair afkomstig uit Marrakech is dinsdag niet op de luchthaven van Tavaux in Frankrijk kunnen landen vanwege de dichte mist.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team