18 februari 2020 - 11:20 - Marokko
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
Een passagier filmde het toestel en zijn medepassagiers, voornamelijk mensen van Marokkaanse afkomst. De video van een tiental minuten deelde hij vervolgens op YouTube.
Het vliegtuig was op weg naar de luchthaven van Charleroi in België, waar de storm Denis woedde. De bange passagiers reciteerden samen de shahada tot de landing.
In 2017 had een gelijkaardig incident plaatsgevonden op een vlucht tussen Casablanca en Brussel. Doordat de piloot in volle vlucht aan een hartaanval was overleden, was de landing in de storm door de automatische piloot uitgevoerd.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees