11 januari 2019 - 14:00 - België
Op een vlucht van TUI Fly tussen het Belgische Charleroi en Oujda is donderdag paniek uitgebroken.
Een veertigtal minuten na het opstijgen werd een technisch probleem waargenomen. Dat vernam DH van Youssef, een passagier. "We vertrokken rond 07:05 uur en alles verliep normaal tijdens het opstijgen. Maar na 40 minuten kregen we te horen dat we rechtsomkeer moesten maken en op Brussels Airport moesten landen vanwege een technisch probleem. Alle passagiers, waaronder kinderen, bejaarde en gehandicapte mensen waren in paniek.", aldus Youssef.
Het toestel landde veilig in Brussel. Maar toen het vliegtuig op het punt stond om opnieuw op te stijgen meldde de commandant dat er een nieuw probleem was.
Alle passagiers moesten iets later uitstappen. Van TUI Fly kregen ze tickets om te gaan drinken en eten. Het toestel vertrok uiteindelijk om 13:30 uur, met meer dan zes uur vertraging.
Lees meer
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
Een Airbus A320 van de vliegtuigmaatschappij EasyJet tussen Marrakech en Nice is zondag boven de Franse stad in de problemen geraakt.
Op een toestel van Royal Air Maroc tussen Tanger en Brussel is maandag chaos ontstaan vanwege een probleem met de airconditioning.
Een toestel van luchtvaartmaatschappij Transavia tussen Rotterdam en Al Hoceima is donderdag in Spanje geland vanwege de slechte weersomstandigheden.
Een toestel van Air Arabia tussen Amsterdam en Nador heeft dinsdagavond rechtsomkeer moeten maken vanwege een probleem met de motor.
Vanaf de 1e juli 2020 zullen vanuit de luchthaven van Charleroi directe vluchten worden hervat naar 96 bestemmingen, waaronder Marokko.
Een toestel van EasyJet tussen Manchester en Agadir heeft op zondag een gedwongen tussenlanding in Casablanca moeten maken vanwege twee dronken passagieres.
Nieuw incident voor Royal Air Maroc. Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij kreeg maandag pech tijdens een vlucht.
In Frankrijk is donderdag enige paniek ontstaan bij de veiligheidsdiensten nadat een toestel afkomstig uit Marokko plots van de radar verdween.
Twee Marokkanen behoren tot de slachtoffers van de crash van een toestel van Ethiopian Airlines op zondagochtend. Het toestel, een Boeing 737 met 157 mensen aan boord, stortte...