11 maart 2025 - 13:00 - Marokko
De politie heeft in Guercif een man gearresteerd na een controversiële Facebookpost waarin hij suggereerde Oujda en zijn inwoners aan Algerije te verkopen.
De post, die zich snel verspreidde op sociale media, veroorzaakte veel ophef en werd gezien als een belediging en een bedreiging voor de sociale vrede.
Lees ook: De val van ’Chikha Moulinex’, omstreden influencer in Marokko
De politie greep in na het ontvangen van specifieke informatie en arresteerde de verdachte in het huis van zijn schoonfamilie in Guercif. Het is onduidelijk of de arrestatie volgde op klachten van individuen of organisaties.
Lees ook: Marokkaanse TikTokster in cel na schokkende video’s
De man is in hechtenis genomen en wordt verhoord onder toezicht van het Openbaar Ministerie. Na afronding van het onderzoek zal hij naar verwachting voor de rechter verschijnen. Hij wordt vervolgd voor "belediging en discriminatie via sociale media".
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop