Zoeken

Ongeval bus Casablanca: getuige vertelt (video)

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een bus van het openbaar vervoer reed donderdagochtend in op de menigte in Casablanca. Daarbij werden meerdere voetgangers aangereden.

Bij het ongeval op de Driss Harti boulevard raakten zes mensen gewond, waarvan twee ernstig. De slachtoffers verkeren niet in levensgevaar.

Een getuige van het ongeval vertelde aan Lesiteinfo dat passagiers in paniek ramen van de bus kapot sloegen om weg te rennen. Enkele passagiers moesten echter wachten tot de komst van de brandweer om te worden bevrijd.

"Ik was doodsbang, ik kon niet kijken. Bussen rijden hier heel snel. Allahihdi de chauffeurs van Mdina Bus", aldus de geschokte getuige. Video!

Lees meer

Dramatisch ongeval in Agadir, 9 doden en 6 gewonden

Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Agadir zijn deze ochtend negen mensen omgekomen.

Essaouira: 22 gewonden bij ongeval met minibusje

Bij een zwaar ongeval met een minibusje zijn zondag in de regio van Essaouira 22 mensen gewond geraakt.

Ernstig ongeval tussen auto en vrachtwagen in Tetouan: 4 doden (foto’s)

Vier mensen zijn zondag in de regio van Tetouan omgekomen bij een ernstig ongeval tussen een vrachtwagen en een auto.

Treinongeluk Tanger: zevende slachtoffer overleden

Een jong meisje dat een tiental dagen geleden bij het ongeval tussen een trein en een minibusje in Tanger ernstig gewond was geraakt, is overleden.

Marokko: legervoertuig rijdt in verkeerde richting en veroorzaakt zwaar ongeval (foto’s)

Een vrachtwagen van het leger heeft op enkele kilometers van de ingang van de snelweg tussen Agadir en Marrakech op donderdag een zwaar verkeersongeval veroorzaakt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team