Air Arabia start vlucht Nador-Casablanca
Air Arabia heeft een nieuwe luchtroute geopend tussen de luchthavens van Nador en Casablanca.
28 juni 2018 - 17:50 - Marokko
Tetouan heeft twee nieuwe ondergrondse tunnels. De nieuwe wegeninfrastructuur zal een belangrijk impact hebben op het druk verkeer in de noord-Marokkaanse stad.
De tunnels werden volgens 2M op vrijdag 22 juni geopend en zullen knelpunten in het verkeer naar Mdiq en Fnideq helpen oplossen.
De tunnels begrijpen een buis van twee banen in elke rijrichting, een middenberm en voetpadden.
In de tunnel mag tussen 30 en 60 km/uur worden gereden en aan beide kanten werden bij de uitgang flitspalen geplaatst.
Lees meer
Air Arabia heeft een nieuwe luchtroute geopend tussen de luchthavens van Nador en Casablanca.
Vectalia heeft zijn activiteiten in Nador gestart. De Spaanse groep verzorgt vanaf nu het openbaar busvervoer in de noord-Marokkaanse stad.
In Tetouan werden onlangs nieuwe structuren in de gezondheidssector geopend, waaronder twee gezondheidscentra Dar Murcia en Tabula.
In Agadir werd vrijdag een nieuwe dolfinarium geopend genaamd "Agadir dolphin world".
In de wijk Mghogha in Tanger werd onlangs een nieuwe ondergrondse tunnel geopend om het verkeer vlotter te maken in de stad.