Zoeken

Nieuwe ondergrondse tunnels geopend in Tetouan

28 juni 2018 - 17:50 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Tetouan heeft twee nieuwe ondergrondse tunnels. De nieuwe wegeninfrastructuur zal een belangrijk impact hebben op het druk verkeer in de noord-Marokkaanse stad.

De tunnels werden volgens 2M op vrijdag 22 juni geopend en zullen knelpunten in het verkeer naar Mdiq en Fnideq helpen oplossen.

De tunnels begrijpen een buis van twee banen in elke rijrichting, een middenberm en voetpadden.

In de tunnel mag tussen 30 en 60 km/uur worden gereden en aan beide kanten werden bij de uitgang flitspalen geplaatst.

Lees meer

Nieuwe ondergrondse tunnel in Tanger open (video)

In de wijk Mghogha in Tanger werd onlangs een nieuwe ondergrondse tunnel geopend om het verkeer vlotter te maken in de stad.

Air Arabia start vlucht Nador-Casablanca

Air Arabia heeft een nieuwe luchtroute geopend tussen de luchthavens van Nador en Casablanca.

Tetouan opgeschud door reeks zelfmoorden

In Tetouan pleegden vier mensen zelfmoord in de afgelopen dagen, waarvan twee op woensdag.

Steenval op weg Tetouan-Al Hoceima

Zaterdagochtend werden weggebruikers op de weg tussen Tetouan en Al Hoceima verrast door vallende stenen.

Tetouan: nieuwe gezondheidsinfrastructuur in beeld

In Tetouan werden onlangs nieuwe structuren in de gezondheidssector geopend, waaronder twee gezondheidscentra Dar Murcia en Tabula.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team