Marokko: ontslag Hervé Renard over 15 dagen van kracht
Na een meeting in Skhirat heeft Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, bevestigd dat Hervé Renard op zondag 21 juli zijn ontslag had ingediend als bondscoach.
21 juli 2019 - 17:00 - Sport
Na weken van geruchten en speculaties is het eindelijk officieel. Hervé Renard heeft zijn ontslag ingediend als bondscoach van het Marokkaans elftal.
De Fransman heeft zijn ontslag zelf via zijn Instagram account aangekondigd. Hij plaatste deze ochtend een lang bericht waarin hij Marokko en de fans bedankt.
Hervé Renard bleef drie jaar en half in Marokko, zijn langste contract ooit als coach, zoals hij zelf in zijn bericht aangeeft.
De nu ex-bondscoach van Marokko stelt "ongelooflijke emoties" te hebben beleefd met de Atlas Leeuwen en geeft een kort overzicht van zijn resultaten sinds zijn aankomst. Het elftal steeg van de 81e naar de 47e plaats in de wereldranglijst van de FIFA, kwalificeerde zich voor twee Afrika Cups en voor het WK-2018, wat het de Atlas Leeuwen sinds 20 jaar niet meer was gelukt.
Volgens Renard werd de Marokkaanse voetbalbond op de hoogte gebracht en had hij zijn besluit al lang voor de Afrika Cup in Egypte genomen.
Lees meer
Na een meeting in Skhirat heeft Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, bevestigd dat Hervé Renard op zondag 21 juli zijn ontslag had ingediend als bondscoach.
Bondscoach Hervé Renard zal in de komende uren zijn ontslag indienen. Dat is althans wat Arryadia bericht.
Hervé Renard heeft in een recente interview toegegeven dat hij lang voor de Afrika Cup 2019 in Egypte al Marokko wilde verlaten.
Hervé Renard, ex-bondscoach van Marokko sinds zondag, heeft een akkoord gevonden met de Saoedische voetbalbond.
Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, heeft het ontslag van bondscoach Hervé Renard bevestigd. Het vertrek van de Fransman heeft enkele onthullingen en...