19 maart 2021 , 18:40 - Nawel Serdouni - Sport
Achraf Hakimi zal afwezig zijn tijdens de twee komende kwalificatiewedstrijden van de Atlas Leeuwen voor de Afrika Cup 2022. De Marokkaanse international heeft geen toestemming gekregen van zijn club.
Bondscoach Vahid Halilhodzic had Hakimi donderdag in zijn selectie opgenomen voor de twee kwalificatieduels tegen Mauritanië en Burundi. Inter Milaan weigert de rechtsback echter te laten gaan en rechtvaardigt dit besluit door nieuwe coronabesmettingen.
Volgens de Italiaanse topclub mag Achraf Hakimi niet vertrekken omdat bij zijn club twee nieuwe coronabesmettingen werden vastgesteld. Stefan de Vrij en Matias Vecino zouden beiden besmet zijn. Dat bericht Hespress.
Halilhodzic wist dat hij niet zou kunnen rekenen op een groot aantal spelers die in het Europees kampioenschap evolueren. De afwezigheid van Nayef Aguerd van Stade Rennais werd ook al bevestigd. De Professional Football League (LFP) kondigde eerder al aan dat "spelers uit Afrikaanse selecties die spelen in de Franse L1- en L2-kampioenschappen aan het einde van de maand niet zullen deelnemen aan internationale wedstrijden".
De bondscoach zal zijn spelerslijst moeten bijwerken en de kans grijpen om jonge spelers op te roepen die ervan dromen om voor Marokko te spelen en er het talent voor hebben, of spelers die al lange tijd niet werden opgeroepen, zoals Badr Banoun.
Algerijnse Halima licht Marokkaanse jeugd op, tot 100.000 dirham voor nepcontract
Parlementslid én vermeend brein achter drugstunnel Fnideq-Sebta spreekt
Kalasjnikov en branden in Brussel na overwinning Marokko op Afrika Cup
Sichone na nederlaag tegen Marokko: "Het was al te laat"
Groen licht voor exploitatie nieuwe havenreus in Nador
Politie Marokko strest door combinatie jaarwisseling en Afrika Cup
Sichone na nederlaag tegen Marokko: "Het was al te laat"
Marokko kent tegenstander voor achtste finale Afrika Cup
Cristiano Ronaldo over jacht op 1000 goals: "Inshallah!"
Walid Regragui slaat keihard terug na kritiek, verstevigt greep op Marokko
Marokko stelt groepswinst veilig na gemakkelijke zege op Zambia, El Kaabi spectaculair
Kylian Mbappé viert kerst met familie in Rabat
Marokko, van voetbalparia naar wereldtop
Statistieken wijzen uit: Walid Regragui bij de beste tien ter wereld