Ontvoerde Marokkaans meisje teruggevonden in Boliviaans Amazoneregenwoud
Een Marokkaans meisje uit Barcelona dat al ruim 7 maanden vermist was, werd enkele dagen geleden in het Amazoneregenwoud in Bolivia teruggevonden.
Nissrine Senhaji, 15-jarig Marokkaans meisje uit Breda, wordt sinds 14 november vermist volgens de Nederlandse politie.
Het meisje is nog maar pas vier maanden in Nederland en spreekt slecht Nederlands.
Nissrine werd vorige week woensdag voor het laatste gezien toen ze wegliep van een inrichting in Breda.
Wie informatie heeft of Nissrine Senhaji heeft gezien, kan contact opnemen met de regiopolitie Midden West Brabant op het nummer 0800 6070.
In maart dit jaar was Soumia Tajjioui, 15-jarig Marokkaans meisje uit Rotterdam, ook al uit een instelling in Venlo verdwenen. Ze was een paar dagen later teruggevonden met verwondingen aan het gezicht.
Update 28 juni: De politie liet donderdag weten dat Nissrine Senhaji weer terecht is. Waar Nissrine sinds haar verdwijning op 24 november 2012 is gebleven, is nog niet duidelijk.
Lees meer
Een Marokkaans meisje uit Barcelona dat al ruim 7 maanden vermist was, werd enkele dagen geleden in het Amazoneregenwoud in Bolivia teruggevonden.
Aalaya Tarawate, een 16-jarige Marokkaanse meisje op vakantie in Engeland, is al bijna een week vermist. Zij verdween tijdens een wandeling in Londen.
Anass Aouragh, 13-jarige Marokkaan uit Wassenaar, is sinds woensdag vermist in Nederland. Woensdagavond heeft de politie een Amber Alert uitgegeven. Intussen heeft de politie...
Mirjam Abarkan, een Nederlans-Marokkaans meisje van 16 jaar, is woensdagmiddag door haar moeder vermoord in IJsselstein, Nederland.
De 4-jarig Salima is sinds donderdag vermist in Agadir, in het zuiden van Marokko.