Marokko: mond- en klauwzeer terug in Fquih Ben Saleh
In Ouled Sidi Chennane in de regio van Fquih Ben Saleh, zijn meerdere gevallen van mond- en klauwzeer geconstateerd. Dat bevestigt de voedsel- en warenautoriteit ONSSA.
- Marokko
In de zoo van Rabat wordt in de komende weken een nieuwe dierenverblijf gewijd aan Afrikaanse reptielen geopend.
Het nieuw verblijf krijgt de naam "Marokko in Madagaskar" en strekt zich uit over 1700 m² met zes Afrikaanse ecosystemen: Subtropisch, Afro-Alpen, Zuid-Sahara, Equatoriaal, Malagasi en Marokkaans.
Volgens een verklaring van het dierenpark komen in het nieuw dierenverblijf een veertigtal reptielsoorten zoals slangen, pythons, krokodillen en schildpadden.
Sinds de opening van de Zoo van Rabat zeven jaar geleden kwamen ruim vier miljoen bezoekers de 2000 dieren van 190 verschillende soorten bekijken. In 2018 werden tevens meerdere dieren geboren waaronder de Atlas leeuw, de serval, de oryx, de zebra en gazelles.
Lees meer
In Ouled Sidi Chennane in de regio van Fquih Ben Saleh, zijn meerdere gevallen van mond- en klauwzeer geconstateerd. Dat bevestigt de voedsel- en warenautoriteit ONSSA.
De nationale veiligheidsdienst DGSN gaat vanaf volgend jaar nieuwe, meer beveiligde, biometrische identiteitskaarten afgeven.
Een primeur in Marokko. Het dierenpark van Rabat heeft een nieuw en uitzonderlijk diersoort gekregen, een witte leeuw!
De renovatie van de zoo van Aïn Sebaa in Casablanca zou in april dit jaar al afgerond moeten zijn geweest.
Het dierenpark van Ain Sebaa in Casablanca moest oorspronkelijk deze maand openen. De opening werd echter naar april 2019 uitgesteld.