21 september 2025 - 21:20 - Marokko
In Arekmane bij Nador, in het noorden van Marokko, hebben de autoriteiten strenge regels opgelegd voor feesten en evenementen. Dit komt nadat de autoriteiten en veiligheidsdiensten zelf nieuwe richtlijnen hebben ontvangen. De maatregelen zijn bedoeld om de openbare orde te handhaven en ervoor te zorgen dat alle evenementen in de regio in veilige en wettelijk verantwoorde omstandigheden plaatsvinden.
Volgens bronnen van Nadorcity moeten uitbaters van zalen en villa’s die voor verhuur bestemd zijn, voortaan wettelijke vergunningen aanvragen bij de bevoegde autoriteiten. Daarnaast zijn huurders verplicht om ten minste een week voor de geplande datum van een evenement lijsten in te dienen met de namen en informatie van de organisatoren van het feest. Dit om de traceerbaarheid en veiligheid te garanderen.
Lees ook: Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Deze nieuwe aanpak, die ook geldt voor privélocaties, is een poging om meer controle te krijgen op de organisatie van feesten. Het doel is niet alleen om de openbare veiligheid te waarborgen, maar ook om te voorkomen dat er incidenten of overtredingen plaatsvinden die de veiligheid van de aanwezigen in gevaar kunnen brengen.
Lees ook: Drugsbaron Moussa gevlucht na spectaculair huwelijksfeest in Nador
In navolging van de aangescherpte regels, hebben de autoriteiten al gehandhaafd. Een villa die gebruikt werd voor het organiseren van evenementen zonder de vereiste vergunningen is inmiddels gesloten.
Bekende acteur dankt geluk aan Marokkaanse vrouw
Marokko onderzoek viraal filmpje Britse YouTuber over wangedrag taxichauffeur
Nador voert strengere regels in voor feesten en bruiloften
Agent Guardia Civil gearresteerd met drugs in Nador
Grote goudsmokkel opgerold tussen Turkije en Marokko
Drugsbaron Moussa gevlucht na spectaculair huwelijksfeest in Nador
Marokko onderzoek viraal filmpje Britse YouTuber over wangedrag taxichauffeur
Nador voert strengere regels in voor feesten en bruiloften
Agent Guardia Civil gearresteerd met drugs in Nador
Grote goudsmokkel opgerold tussen Turkije en Marokko
Drugsbaron Moussa gevlucht na spectaculair huwelijksfeest in Nador
FIFA-voorzitter inspecteert Tanger
Politiebaas Marokko Abdellatif Hammouchi in Turkije
Studie toont aan: Marokkanen verliezen geloof