17 augustus 2021 - 10:00 - Marokko
Als gevolg van de consumptie van illegale alcohol zijn er zondag in Nador 10 mensen om het leven gekomen. Enkele weken kwamen in dezelfde omstandigheden 25 mensen om het leven in Oujda.
De slachtoffers komen uit Nador en omgeving en hebben een hoge prijs betaald voor de frauduleuze handel die al maandenlang aan de kaak wordt gesteld in het Oosten van het koninkrijk.
Lees ook: Oujda: zes doden door illegale alcohol, verkoper opgepakt
Op zondag 15 augustus stierven drie andere mensen na illegale alcohol te hebben gedronken in het ziekenhuis van Oujda. Ook in Taourirt zou hetzelfde product zijn geconsumeerd, aldus de lokale website Nadorcity.
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de bestanddelen van de giftige vloeistof, de plaats van levering, de omstandigheden van deze tragedie en wil ook te weten komen of de betrokken jongeren het brouwsel zelf hebben gemaakt, of het zo op straat hebben gekocht.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd