18 februari 2012 , 08:29 - Saïd Amraoui - Sport
De Marokkaanse international Nabil Dirar, vertelde aan het Belgische sportblad "Sport Voetbalmagazine" dat Marokko de pot op kon.
Dirar, niet opgeroepen voor de Afrika Cup, denkt dat hij werd uitgesloten voor zijn verklaringen in de Belgische pers, een paar dagen voordat Gerets zijn spelerslijst te kennen gaf.
"Ik heb in een interview gezegd dat ik niet naar de Africa Cup wilde om in de zon te gaan liggen. Die woorden zijn slecht gevallen bij Eric Gerets, vandaar allicht dat ik niet opgeroepen werd. Hij had schrik dat ik slecht zou reageren als ik niet zou spelen."
De vleugelspeler van Monaco is er nochtans van overtuigd dat hij zijn plaats in het team had. "Daar kon geen twijfel over bestaan, na het knappe seizoen dat ik bij Brugge speelde. (...) Zeker als je weet dat er kerels bij waren die bij hun club nooit in de basis stonden."
Ondanks alles geeft Dirar de schuld voor de mislukking van de Atlas Leeuwen op de Afrika Cup, niet aan Eric Gerets. Volgens hem is het vooral de hypocrisie en het egoïsme van de spelers van het Marokkaans team, dat leidden tot hun nederlaag.
Dirar, trouw aan zichzelf, concludeert: "Als ze mij nodig hebben zal ik gaan, maar het is niet mijn hoofddoel. Cru gezegd kan mijn nationale ploeg zelfs de pot op."
Contractruzie zet streep door Afrika Cup-deelname Douzi
Expert legt aanhoudend noodweer in Marokko uit
Arab Cup Marokko-Jordanië: de tijd en zenders voor de finale
Spaanse Jana leeft met 300 euro in Marokkaans dorp, grapt over luxe-expats
"Duurste scheiding van Marokko": celstraf voor Soukayna Benjelloun
Spanje stelt ruziemakers op vlucht Marokko-Istanbul ultimatum
Contractruzie zet streep door Afrika Cup-deelname Douzi
Arab Cup Marokko-Jordanië: de tijd en zenders voor de finale
Marokko maakt zich op voor beladen finale tegen Jordanië
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Zwarte lijst Marokko: vuvuzela’s, eten en roken verboden op Afrika Cup
Miljardeninvestering en koninklijke druk: falen geen optie voor Atlas Leeuwen
Marokko transformeert Afrika Cup: ongekende luxe en tv-show
Marouane Fellaini verrast iedereen met comeback