29 december 2011 - 14:00 - Sport
De voormalige Marokkaanse international Mustapha Hadji, werd donderdag
in Accra, Ghana, verkozen tot Afrikaanse voetballegende door de Confederatie van de Afrikaanse voetbalbond (CAF).
Ook al is hij met pensioen, is Mustapha Hadji nog steeds populair in Marokko, waar hij geniet van een grote reputatie die hij verworven heeft door zijn talenten als voetballer en zijn uitstekende prestaties bij de Atlas Leeuwen in het WK 1998 in Frankrijk.
Hetzelfde jaar, werd Mustapha Hadji reeds vereerd met de Gouden bal. Hij begon zijn professionele carrière in 1991 bij AS Nancy (Frankrijk) en heeft gespeeld voor enkele van de grootste Europese clubs. De speler heeft zich professioneel teruggetrokken in 2010, na drie jaar in Luxemburg.
De Afrikaanse voetbalbond (CAF), heeft ook Ayoub El Khaliqi van Wydad Casablanca, in de 11 van het Afrikaanse modelteam van het jaar, bij de CAF Awards 2011 vernoemd.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko