27 juni 2012 - 14:30 - Sport
De Marokkaans international Youssef Hadji, 32, heeft zondag een tweejarig contract getekend met 1e divisie club Al Arabi in Qatar. Het transferbedrag is niet vrijgegeven.
De Marokkaanse spits, onder contract in Rennes, Frankrijk, dat hij in augustus had aangesloten voor bijna twee miljoen euro, zegt zich verheugd om met Al Arabi te hebben getekend, en niet met een Europese club.
De Atlasleeuw, in Qatar sinds zondag, bereidt zich voor om terug te keren naar Frankrijk waar hij zijn transfer administratief moet regelen. Daarna vertrekt hij naar Duitsland, waar zijn nieuwe club, 9e in het Qatarees kampioenschap, traint.
Youssef Hadji, professionele speler sinds 1998, heeft dit seizoen 7 doelpunten in 27 wedstrijden gescoord met Rennes.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko