Mannen drogeren en verkrachten 12-jarig meisje in Nador
Twee mannen worden ervan verdacht een 12-jarige meisje drugs te hebben toegediend en haar nadien seksueel te hebben misbruikt in Nador.
9 juni 2013 - 17:00 - Marokko
Een muezzin van een moskee in het dorpje Ouled Ben Sbaâ, regio Souk El Arba, werd opgepakt nadat hij een 11-jarig meisje seksueel had misbruikt.
De 41-jarige man had het meisje gedwongen mee te komen naar een donker plekje nabij zijn huis, waar hij haar aanrandde.
Na zijn misdaad dreigde hij het meisje met moord als ze met iemand over de misbruiken sprak. Het meisje was niet onder de indruk en vertelde alles onmiddellijk aan haar moeder.
Een klacht werd ingediend tegen de muezzin, die kort nadien werd gearresteerd. Hij werd voor de rechter in Kenitra gebracht en aangeklaagd voor kindermisbruik.
Begin mei hadden enkele duizenden mensen deelgenomen aan een mars tegen pedofilie in Casablanca. Aanleiding van de mars was de brutale verkrachtingspoging op de 10-jarige Wiam in Sidi Kacem.
In Marokko zijn honderden kinderen het slachtoffer van misbruik. De meeste gevallen worden stil gehouden door de slachtoffers en hun families. In het Marokkaanse Strafwetboek bestaat het woord pedofilie zelfs niet. Men spreekt enkel van "verzwaarde verkrachting".
Lees meer
Twee mannen worden ervan verdacht een 12-jarige meisje drugs te hebben toegediend en haar nadien seksueel te hebben misbruikt in Nador.
Een door Interpol gezochte Brit is dinsdag in Tetouan gearresteerd, toen hij een 6-jarige meisje probeerde te ontvoeren.
In Oujda is vrijdag een Imam gearresteerd op verdenking van kindermisbruik. De man zou een 8-jarige meisje seksueel hebben misbruikt.
De 10-jarige Wiam is vorige week zaterdag zwaar mishandeld door een man van haar dorpje nabij Sidi Kacem. De man probeerde haar te verkrachten en sloeg haar met een sikkel. Het...
Een 13-jarig meisje uit een dorpje nabij Marrakech, is bevallen van een kindje na meermaals het slachtoffer te zijn geweest van groepsverkrachtingen.