22 juli 2013 - 21:00 - Marokko
Een motorrijder is vrijdag aangereden door de tram, op enkele meters van de halte van Technopark in Casablanca, meldt Al Massae.
Het slachtoffer probeerde de trambaan over te steken en werd verrast door een aankomende tram. Hij reageerde snel en ontsnapte daardoor aan een vrijwel zekere dood volgens getuigen.
Het trambedrijf Casa Tramway schrijft het ongeval toe aan "het niet respecteren van de signalisatie dat voorrang geeft aan de tram, zoals overal ter wereld".
In Casablanca rijdt de tram nog steeds extreem traag om ongevallen te vermijden. Het kost tramchauffeurs veel moeite om in de stad te rijden. In Rabat is het probleem identiek.
In april waren drie mensen gewond geraakt toen een vrachtwagen en een tram frontaal tegen elkaar botsten in Casablanca.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd