Zoeken

Tiener dood na aanrijding door tram in Rabat

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een tiener is overleden nadat hij woensdag in de wijk Hassan in Rabat was aangereden door een tram. De jongen wilde de trambaan oversteken en zag de aankomende tram niet.

Het slachtoffer raakte ernstig gewond aan de benen en bekken. Hij koste de hulpdiensten meer dan een uur tijd om hem van onder de tram te krijgen. De tiener overleed later in het ziekenhuis.

In een verklaring op Facebook betreurt het trambedrijf van Rabat de dood van de tiener en betuigt haar medeleven aan zijn familie:

"Na het ongeval op het tramstation van de Hassan Toren in Rabat, is de voetganger in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden.

Het trambedrijf betreurt dit tragisch ongeval en biedt haar oprechte deelneming aan de familie en vrienden van het slachtoffer."

Lees meer

Man overleden na aanrijding met tram in Casablanca

Een man is donderdagnamiddag in Casablanca om het leven gekomen nadat hij door een tram was aangereden. Het ongeval gebeurde vlakbij het Technopark.

Opnieuw dodelijk ongeval met tram in Casablanca

Een motorrijder werd zondag door een tram geschept, toen hij de trambaan probeerde over te steken op een kruispunt in Casablanca. Hij was op slag dood.

Dode na aanrijding met tram in Casablanca

Een 37-jarige man is maandag overleden nadat hij in de wijk Sidi Moumen in Casablanca, door een tram werd aangereden.

Gewonden bij tramongeluk in Marokko

Bij een zwaar tramongeluk zijn dinsdagmorgen zes mensen gewond geraakt. Een vrachtwagen botste tegen de tram bij Bab Lamrissa in Salé.

Man dodelijk aangereden door tram in Casablanca

Een man is in de nacht van woensdag op donderdag in Casablanca overleden nadat hij door een tram werd aangereden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team