13 september 2019 - 19:40 - Wereld
Een 59-jarige man heeft onder de invloed van alcohol een moslima met een hoofddoek op straat aangevallen in het Franse Loire.
Het incident vond woensdag plaats. De vrouw werd zwaargewond in het ziekenhuis opgenomen terwijl haar belager op advies van een dokter naar een psychiatrische instelling werd gebracht.
Volgens de Franse justitie was het 24-jarige slachtoffer met haar man en kleine kinderen in een dorpje van 6500 inwoners toen ze werd aangevallen. De man reageerde snel en belde zelf de hulpdiensten.
De jonge moeder verkeert niet meer in levensgevaar. Het gerecht stelt dat de dader geen racistisch of islamofoob motief had. Waarom de man, die al jaren een drankprobleem heeft, zo handelde blijft voor nu onduidelijk. Hij had net voor de aanval al twee mannen lastiggevallen op straat maar had daarbij geen geweld gebruikt.
Koning Mohammed VI stelt voorwaarden aan zijn reis naar Israël
Vlogger Mo Bicep beschuldigd van misleiden consumenten
Veel Belgen in Marokko besmet geraakt met het coronavirus
Marokkaans-Nederlandse horeca-ondernemer Khalid Oubaha blijft positief
CBS zoekt acteur voor verfilming ‘Bestsellerboy’ van Mano Bouzamour
Zangeres Hind Laroussi voor even terug in Nederland
Vlogger Mo Bicep beschuldigd van misleiden consumenten
Marokkaans-Nederlandse horeca-ondernemer Khalid Oubaha blijft positief
Hafsa (19) uit Antwerpen al 10 dagen vermist
Abdelkader Benali geeft 4 mei-lezing in Amsterdam
Spanje: bezwaar tegen financiële steun aan Marokko afgewezen
Marokko: Indiase farmaceut geeft garanties over effectiviteit coronavaccin
Marokko mogelijk verbindingspunt in onderzees bekabelingsproject
Israël wil gemengde Marokkaans-Israëlische bedrijven in Palestina oprichten