Zwangere moslima zwaar mishandeld in café (video)
Een 38 weken zwangere moslima is afgelopen woensdag het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval in Church Street in de stad Parramatta in Australië.
9 november 2019 - 14:00 - België
Een dakloze vrouw heeft in België twee keer geprobeerd om moslima’s te vermoorden door hen onder een aankomende metro te duwen.
Belgische media berichtten over het incident als een banale ruzie tussen een 51 en een 68-jarige vrouw in het metrostation Brouckere in Brussel.
Maar Muslim Post deed onderzoek naar het voorval en schrijft dat de dakloze vrouw in het verleden al had geprobeerd om een moslima op dezelfde wijze om te brengen.
De vrouw, die dronken was op het moment van de feiten, vertelde toen aan de politie dat ze niet van vrouwen met een hoofddoek hield en dat ze haar daarom had willen vermoorden.
Lees meer
Een 38 weken zwangere moslima is afgelopen woensdag het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval in Church Street in de stad Parramatta in Australië.
Twee moslima’s zijn het slachtoffer geworden van een islamofobe aanval in het Belgische Ukkel. De twee vrouwen werden uitgescholden "vanwege hun hoofddoek".
Een 58-jarige moslima is zondag in het Franse Saint-Etienne omgekomen nadat haar hoofddoek in een keukenrobot verstrikt raakte.
Een Marokkaanse man heeft in Italië zelfmoord gepleegd na een poging om zijn Italiaanse ex-vrouw in een winkelcentrum in Bologna te vermoorden.
Kristen Hitchcock, een 49-jarige Amerikaanse uit Andover, heeft een boete gekregen nadat ze een moslima in een winkelcentrum verbaal aanviel vanwege haar hoofddoek.