15 mei 2020 - 15:20 - Wereld
Een Marokkaanse man is in Italië voor de 15 jaar oude moord op een bejaarde vrouw aangehouden. Zijn arrestatie gebeurde in samenwerking met de politie in Casablanca en Interpol.
Het slachtoffer was op 30 december 2005 op een plein in het Italiaanse Scandiano, nabij de stad Regio Emilia, dood aangetroffen. De vrouw van rond de zestig was mishandeld en herhaaldelijk op het hoofd geslagen.
Onderzoek toonde aan dat de vrouw het slachtoffer was geworden van een uit de hand gelopen tasjesdiefstal. De dader, een 44-jarige Marokkaan, had zijn toevlucht gevonden bij een kennis en was enkele dagen later naar Marokko gevlucht.
De kennis werd later door de politie verhoord en gaf toe dat hij de dader had geholpen het land te verlaten. Hoe en wanneer de verdachte naar Italië terugkeerde wordt niet vermeld. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval