Zoeken

Moghreb Tetouan laat coach gaan

3 maart 2018 - 14:40 - Sport

Geschreven door Said A.

Moghreb Tetouan heeft woensdag het vertrek aangekondigd van de coach Youssef Fertout.

Volgens een verklaring van de club volgt het vertrek van Fertout op de laatste nederlaag van Moghreb Tetouan tegen FUS Rabat in de 18e dag van het Botola kampioenschap.

Abdelouahed Ben Hssain werd dezelfde dag aangeworven als nieuwe coach. Het is de vierde keer dat de club van trainer verandert sinds het begin van het voetbalseizoen.

Lees meer

Algerijnse JS Kabylie wil Badou Zaki toch niet als coach

JS Kabylie heeft op het laatste moment besloten om Badou Zaki toch niet als coach aan te werven. De directie van de Algerijnse club zou reeds een andere coach hebben gekozen.

Badou Zaki nieuwe coach Algerijnse JS Kabylie

Badou Zaki is de nieuwe coach van Jeunesse Sportive de Kabylie (JSK). De Marokkaan heeft een contract van 18 maanden met de Algerijnse club gesloten.

Marokkaanse voetballer Ahmed Jahouh weigert shirt met biermerk te dragen

De Marokkaanse speler Ahmed Jajouh heeft vanwege zijn geloofsovertuiging geweigerd om een shirt van zijn club met een biermerk te dragen.

FIFA verplicht Moghreb Tetouan voormalige coach te betalen

De Wereldvoetbalbond FIFA heeft dertig dagen aan Moghreb Tetouan gegeven om de voormalige Spaanse coach van de club, Sergio Lopera, te betalen.

Moghreb Tetouan moet flinke vergoeding aan voormalige coach betalen

Moghreb Tetouan moet van de Wereldvoetbalbond FIFA een flinke financiële vergoeding betalen aan de voormalige coach van de club, de Spaanse Sergio Lobera.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team