Marokkaan in de VS wil Moghreb Tetouan redden
Mohamed El Attar, Marokkaanse Amerikaan, stelt zich beschikbaar voor het presidentschap van de voetbalclub Moghreb Tetouan.
3 maart 2018 - 14:40 - Sport
Moghreb Tetouan heeft woensdag het vertrek aangekondigd van de coach Youssef Fertout.
Volgens een verklaring van de club volgt het vertrek van Fertout op de laatste nederlaag van Moghreb Tetouan tegen FUS Rabat in de 18e dag van het Botola kampioenschap.
Abdelouahed Ben Hssain werd dezelfde dag aangeworven als nieuwe coach. Het is de vierde keer dat de club van trainer verandert sinds het begin van het voetbalseizoen.
Lees meer
Mohamed El Attar, Marokkaanse Amerikaan, stelt zich beschikbaar voor het presidentschap van de voetbalclub Moghreb Tetouan.
Moghreb Tetouan heeft begin vorige week 2 miljoen dirham betaald aan Stade Laval om niet naar de tweede divisie te degraderen.
Moghreb Tetouan heeft een nieuwe coach. Tarik Sektioui zal de club in het noorden van Marokko de komende 18 maanden trainen.
Badou Zaki is de nieuwe coach van Jeunesse Sportive de Kabylie (JSK). De Marokkaan heeft een contract van 18 maanden met de Algerijnse club gesloten.
De Wereldvoetbalbond FIFA heeft dertig dagen aan Moghreb Tetouan gegeven om de voormalige Spaanse coach van de club, Sergio Lopera, te betalen.