25 maart 2019 , 16:20 - Laila Amraoui - Sport
Moghreb Tetouan heeft begin vorige week 2 miljoen dirham betaald aan Stade Laval om niet naar de tweede divisie te degraderen.
De club werd vorige maand door de Wereldvoetbalbond FIFA veroordeeld tot de betaling van 149.500 dollar aan de Franse club Stade Laval voor de transfer van Adnane Boumous. Moghreb Tetouan weigerde sinds de komst van de speler het afgesproken transferbedrag te betalen. Daarnaast moest de club ook 5% incassokosten en een extra boete van 15.000 dollar betalen.
Moghreb Tetouan had 30 dagen om het volledig bedrag te storten. Gebeurde dat niet dan zou de club 6 punten verliezen waardoor het naar de tweede divisie zou degraderen. De clubleiding wilde dat koste wat het kost voorkomen.
De club werd onlangs ook veroordeeld tot de betaling van 2,1 miljoen dirham aan de voormalige coach Sergio Lobera en 1,3 miljoen dirham aan de voormalige speler Tato Rodriguez.
Marokko verplettert concurrentie: wereldleider in sardine in blik
GenZ212 terug de straat op in Marokko
Ryanair schrapt miljoen stoelen in België: Marokko-vluchten getroffen
Marokkanen gooien dagelijks 30 miljoen broden weg
Zeldzame bloedziekte ruïneert influencer Karima, zorg onbetaalbaar in Marokko
Voetbalwedstrijd Marokko-Syrië: tijd en zenders voor explosieve kwartfinale
Voetbalwedstrijd Marokko-Syrië: tijd en zenders voor explosieve kwartfinale
Arab Cup: Tarik Sektioui waarschuwt voor "Syrische valstrik"
Nicolas Pépé door het stof na ’1818’-grap over Marokkaans voetbalpalmares
Marokko en Algerije stap verwijderd van explosieve derby in halve finale Arab Cup
Kickbokser Jamal Ben Saddik krijgt 4 jaar cel in voor ontvoering
WK U20: "Marokko heeft valsgespeeld!", schokkende beschuldiging op Koeweitse tv
Brahim Díaz krijgt ’onmogelijke’ aanbieding
WK-loting brengt Marokko terug bij historische tegenstanders, maar "verrassingseffect is weg"