5 december 2021 - 15:00 - Marokko
De volgende rekruteringscampagne voor de militaire dienst in Marokko is gepland van 13 december tot 10 februari 2022. Volgens de koninklijke instructies mogen ook wereld-Marokkanen zich melden, aldus het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Jongeren die op 16 mei 2022 tussen 19 en 25 jaar oud zijn en aan de wettelijke vereisten voor militaire dienst voldoen, ontvangen een kennisgeving van de plaatselijke administratieve autoriteiten. Zij zullen worden verzocht een statistisch formulier in te vullen op de website Tajnid vanaf het moment dat de volkstelling begint op 13 december, aldus de aankondiging.
Lees ook: Marokko: militaire dienstplicht in 2022 hervat
De afdeling benadrukt dat jongeren die niet gevraagd zijn het formulier in te vullen maar toch hun militaire dienstplicht willen vervullen, vanaf 13 december ook informatie kunnen krijgen op dezelfde website.
Lees ook: Marokko: militaire dienst uitgesteld
Vooral jonge wereld-Marokkanen die de militaire dienst willen doen, worden aangemoedigd om informatie in te winnen. Dit kan ofwel bij de plaatselijke administratieve autoriteiten in hun regio, ofwel bij de diensten die zijn opgezet in prefecturen, provincies en districtskantoren, ofwel via de website Tajnid.
Moeder van drie ontvoerd, gemarteld en in bos gedumpt in Marokko
Heel Italië lacht: overladen auto op weg naar Marokko viral
French Montana en Sheikha Mahra verloofd: monsterring van 1,1 miljoen dollar
Illegale aanbouw in Tanger onmiddellijk gesloopt
Goudmarkt Marokko onder druk
Marokko bestrijdt droogte met 22.000 drijvende zonnepanelen
Moeder van drie ontvoerd, gemarteld en in bos gedumpt in Marokko
Illegale aanbouw in Tanger onmiddellijk gesloopt
Goudmarkt Marokko onder druk
Marokko bestrijdt droogte met 22.000 drijvende zonnepanelen
Marokko koopt hypermoderne bussen
Marokko verbiedt gevaarlijke nagellak
Passagiers Ryanair moeten opletten in Marokko
Bekende inbreker opgepakt in Berkane