31 maart 2023 - 15:00 - Sport
Sofian Kiyine, 25-jarige aanvallende middenvelder van Oud-Heverlee Leuven in België, verkeert in kritieke toestand na een zwaar verkeersongeval op donderdag in Flémalle, in de provincie Luik.
De twintiger reed met zijn auto langs de Maaskades, ter hoogte van Flémalle in de richting van Luik, toen hij hard tegen een rotonde botste en zijn voertuig meters verder door de muur van de sporthal Louis Melin vloog.
Lees ook: Voormalig Arnhemse voetballer Mourad sterft na sprong van klif (foto)
La Dernière Heure meldt dat Sofian Kiyine zwaar gewond naar het ziekenhuis werd afgevoerd. De speler liep meerdere breuken op maar verkeert niet in levensgevaar. De sporthal was leeg op het moment van het ongeval. De kinderen die er sportten waren net naar de kleedkamers vertrokken.
Lees ook: Italië: Marokkaanse voetballer en verloofde komen om bij ongeval
De omstandigheden van het ongeval blijven voorlopig onduidelijk. Volgens getuigen reed Kiyine veel te snel, veel hoger dan de vastgestelde limiet van 90 km/u op deze weg. Sommigen spreken zelfs van een snelheid van 200 km/u. De beelden van het ongeval zijn indrukwekkend.
Schandaal in Rotterdam: belastinggeld naar kaasfabriek in Marokko
Marokko verjaagt Polisario uit Sahara
Marokkaanse zanger Hajib stopt ermee (video)
Grondschandaal bedreigt WK 2030 in Casablanca
Libië zet 15 Marokkanen uit
Deze auto’s domineren de Marokkaanse automarkt
Hakim Ziyech naar Italië?
Marokko verrast met annulering stage voetbalelftal
Zakaria Bakkali herstart carrière in Marokko
Galatasaray maakt prijs Hakim Ziyech bekend
Hakim Ziyech zou nieuwe club hebben gekozen
Marokko wil revanche in halve finale Kings League
Halve finale Kings League Marokko-Colombia: waar en om hoe laat?
Hakim Ziyech in beeld bij Saoedische club