11 januari 2016 - 21:30 - Marokko
In het Noord-Marokkaanse Tanger heeft een meisje van 12 jaar haar broertje ’ontvoerd’. Zij liet vervolgens geloven dat ze beiden waren gekidnapt en eiste losgeld.
Volgens Assabah vroeg het meisje 50.000 dirham. Het kind en haar 4-jarig broertje werden 24 uur later door de politie teruggevonden.
De kinderen waren bij een familielid gaan slapen. Het meisje belde haar moeder en verdraaide haar stem om losgeld te vragen. De moeder waarschuwde onmiddellijk de politie. De kinderen konden worden teruggevonden dankzij het telefoonnummer.
Het meisje gaf later toe dat ze de ontvoering had bedacht omdat ze zich wilde wreken nadat haar moeder haar had gestraft.
Lees meer
In het noord-Marokkaanse Tetouan zijn maandag drie mannen gearresteerd voor valse ontvoering, misbruik van een minderjarige en het vragen van losgeld.
Een jonge Italiaanse van Marokkaanse afkomst is wekenlang in Fez gegijzeld gehouden door haar "toekomstige echtgenoot". De man eiste losgeld voor haar bevrijding.
Een meisje uit het Marokkaanse Salé dat sinds afgelopen donderdag vermist werd, is zaterdagavond door de politie met haar vriendje teruggevonden.
De politie heeft zaterdagnamiddag een 4-jarig meisje teruggevonden dat de dag ervoor in Larache was ontvoerd.
Een Marokkaans meisje heeft veel positieve reacties gekregen nadat ze een foto met haar vader op internet deelde. Zij vertelde bij de foto dat haar vader straatveger is en dat...
Een minderjarig meisje is in het Marokkaanse Settat meerdere keren gestoken na een huwelijksaanvraag te hebben geweigerd.
Ghazal is deze nacht teruggevonden en aan haar ouders teruggegeven. Het 4-jarig meisje werd al een tiental dagen vermist.
De ouders van een leerlinge in het Marokkaanse Tifelt hebben aangifte gedaan tegen een docent nadat ze seksueel getinte berichten op de WhatsApp van hun dochter hadden ontdekt.
Een nieuwe video die donderdag op het internet werd gedeeld zorgt voor onbegrip in Marokko. Een bende jongeren proberen een meisje met geweld uit te kleden.
Twee mannen zijn door de rechtbank van El Jadida tot de doodstraf veroordeeld voor de verkrachting en moord op een meisje van 7 jaar.