10 februari 2016 - 14:00 - Marokko
In het noord-Marokkaanse Tetouan zijn maandag drie mannen gearresteerd voor valse ontvoering, misbruik van een minderjarige en het vragen van losgeld.
De daders zijn twee broers van 17 en 23 jaar en een 60-jarige vrouw van hun familie. De oudste van de twee jongens had een hele plan bedacht om de vader van zijn vriendin (17) op te lichten.
Ze belden haar vader op en vroegen hem 50.000 dirham tegen haar vrijlating. Intussen verbleef het slachtoffer bij de 60-jarige medeplichtige van de twee broers.
De vader van het meisje waarschuwde de politie die haar in een recordtijd terugvondt. De twee oudste verdachten werden in hechtenis genomen terwijl de jongste van de twee broers vrij blijft tot het einde van het onderzoek.
’Spookachtige’ voorouder van oude zeekrokodillen ontdekt in Marokko
José Manuel Albares: "Mohammed VI neemt nooit deel aan topontmoetingen"
Mislukte transfer Hakim Ziyech: uitleg van Luis Campos
Dode en tientallen gewonden bij verkeersongeval in Martil
Sensationele redding van Yassine Bounou (video)
Broertjes verdrinken in Taounate
’Spookachtige’ voorouder van oude zeekrokodillen ontdekt in Marokko
Dode en tientallen gewonden bij verkeersongeval in Martil
Broertjes verdrinken in Taounate
In beeld: hotel Robert de Niro in Marrakech
Smokkelaars profiteren van Operatie Marhaba
Zorgen over Britse gevangene in Marokko
Jonge Marokkanen vertrouwen leger en politie meer dan regering
Territoriale wateren: Marokko ziet af van unilaterale acties