Youssef El Arabi beste speler van Qatar met 35 doelpunten
Youssef El Arabi is voor het tweede opeenvolgend jaar verkozen tot beste speler van het Qatarees kampioenschap met 35 doelpunten.
- Sport
Mehdi Carcela is maandag tot beste Arabische speler van het Belgisch kampioenschap verkozen.
De Marokkaanse international kreeg dezelfde avond tijdens een ceremonie in Brussel de trofee "Lion Belge" (Belgische leeuw).
Het is de tweede keer dat Carcela de award wint. De middenvelder was in 2015 ook al tot beste speler verkozen.
"Deze trofee doet deugd omdat hij teruggaat naar mijn roots. Ik draag hem dan ook op aan mijn vader", verklaarde Carcela.
Vorig jaar had een andere speler van Marokkaanse afkomst de trofee gewonnen, met name Selim Ammalah uit Moeskroen.
Lees meer
Youssef El Arabi is voor het tweede opeenvolgend jaar verkozen tot beste speler van het Qatarees kampioenschap met 35 doelpunten.
Mehdi Carcela is maandag voor de derde keer tot "Belgische Leeuw" verkozen. De prijs wordt jaarlijks aan de beste voetballer van Arabische afkomst in België uitgereikt.
Mehdi Carcela blijft op huurbasis bij Standard Luik. De Marokkaanse international bereidt zich momenteel met de Atlas Leeuwen voor op het WK in Rusland.
Nordin Amrabat werd uitgeroepen tot beste Arabische speler van het wereldkampioenschap voetbal in Rusland.
Mehdi Carcela heeft een vertrek naar Anderlecht geweigerd. De Marokkaanse international voelt zich goed in Luik en wil er nog lang blijven.