Zoeken

Youssef El Arabi beste speler van Qatar met 35 doelpunten

20 mei 2018 - 12:45 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Youssef El Arabi is voor het tweede opeenvolgend jaar verkozen tot beste speler van het Qatarees kampioenschap met 35 doelpunten.

De Marokkaanse international speelt bij Al Duhal en ontving de trofee van beste scorer van het seizoen 2017-2018. De Tunesische Youssef Lmsakni is tweede met 25 doelpunten.

Youssef El Arabi vertrok in 2016 naar Qatar na een uitstekende periode bij Granada CF. Hij maakte maar liefs 44 doelpunten in vier seizoenen bij de club en werd de beste scorer in de geschiedenis van Granada. Zijn vertrek naar Qatar, bekend om zijn zwak kampioenschap, kwam als een complete verrassing.

Lees meer

Youssef Hadji stopt met voetballen

Youssef Hadji heeft besloten om een einde aan zijn carrière als voetballer te maken. De voormalige Marokkaanse international gaat aan het einde van het seizoen op pensioen.

WK-2018: beste aanvaller Iran afwezig tegen Marokko door blessure

Mehdi Taremi, de beste scorer van het Iraans elftal, zal naar verwachting niet op het veld staan tijdens de WK-wedstrijd tegen Marokko op vrijdag 15 juni.

Doelpunten Marokko-Estland in beeld (video)

Marokko versloeg Estland zaterdag met 3-1 in een oefenduel. Het was de laatste voorbereidingswedstrijd van het Marokkaans elftal voor het WK in Rusland.

Mexicaanse clubs ook geïnteresseerd in Ayoub El Kaabi

Na Atletico Madrid en Olympique Marseille hebben ook twee Mexicaanse clubs interesse getoond in de Marokkaanse international Ayoub El Kaabi.

Amine Harit tot "Rookie" Duitse Bundesliga verkozen

Amine Harit is tot "Rookie" van het Duits voetbalkampioenschap verkozen voor dit seizoen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team