8 maart 2019 - 11:20 - Marokko
Prins Harry en zijn zwangere vrouw Meghan Markle vertrokken na hun werkbezoek aan Marokko vorige maand, niet onmiddellijk terug naar huis.
Het koppel, dat van 23 tot 25 februari op officieel bezoek was in Marokko, zou daarna enkele dagen vakantie in het koninkrijk hebben doorgebracht.
Volgens het blad Point de vue waren Harry en Meghan onder de charme van Marokko. Koningin Elizabeth II zou onder de indruk zijn geweest van de energie van Meghan.
"De koningin is onder de indruk van de energie en het uithoudingsvermogen van de Hertogin terwijl ze binnenkort moet bevallen. In haar tijd verstopten vrouwen gewoonlijk hun ronde buik tijdens hun zwangerschap en namen ze de tijd voor hen, maar Meghan is niet te stoppen. De koningin respecteert dat enorm."
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk