10 maart 2020 - 22:00 - Economie
Volgens de meest recente cijfers van de Vereniging van auto-importeurs in Marokko, deed de automarkt het uitstekend in februari.
Na een lichte daling in januari is de sector opnieuw in een stijgende trend met 13.333 verkochte voertuigen in februari. Dat is 15,45 procent meer dan in februari 2019.
Sinds het begin van het jaar werden in Marokko 25.837 nieuwe voertuigen verkocht, 6,77 procent meer dan vorig jaar.
Marokkanen kochten in februari vooral personenauto’s met 11.804 voertuigen, 15,43 procent meer dan in 2019. In dezelfde periode werden 1529 lichte bedrijfsvoertuigen verkocht, 15,57 procent meer dan een jaar eerder.
Dacia voert zonder verrassing de lijst aan met 3596 verkochte voertuigen vorige maand. Daarna volgen Renault met 1158 voertuigen en Peugeot met 1082 verkochte voertuigen.
Wat betref luxemerken is Mercedes het meest populair met 208 verkochte auto’s. BMW volgt met 163 auto’s en Audi met 151 voertuigen.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!