20 mei 2019 - 19:00 - Sport
AS Roma wil Medhi Benatia terug om Kostas Manolas te vervangen. Of de Marokkaanse international naar Italië wil terugkeren is daarentegen onzeker.
Benatia speelde al een seizoen bij AS Roma in 2013-2014. Probleem is dat de Italiaanse club hem een jaarsalaris van 2,5 miljoen euro aanbiedt, terwijl Benatia bij Al Duhail in Qatar 5 miljoen euro per jaar verdient.
In een verklaring aan Yahoo Sport verklaarde Benatia: "Ik vond het super leuk om in Rome te spelen. Ik heb dat nodig. Ik hou van deze omgeving. Ik bleef er slechts één seizoen maar ik voelde me er zo goed dat ik in januari een huis in Rome kocht omdat ik dacht dat ik er lang zou blijven."
Of dat genoeg is om de international terug te laten komen is niet zeker. Juventus stemde er tijdens de winterstop mee in om Benatia na 2 jaar en half te laten gaan voor 10 miljoen euro. Meerdere Europese clubs waren geïnteresseerd maar de verdediger gaf de voorkeur aan Qatar omdat hij wenst dat zijn kinderen in een islamitische omgeving opgroeien.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten