30 januari 2019 - 13:20 - Sport
Mehdi Benatia verlaat Juventus. De Marokkaanse international heeft met de Qatarese club Al-Duhail getekend.
De Marokkaanse international verlaat de Italiaanse club voor 8 miljoen euro en een extra premie van 2 miljoen euro, aldus Juventus op zijn website.
Benatia speelde bijna twee jaar en half in Turijn en won de Supercoppa, het Italiaans landskampioenschap en de Coppa Italia met de club.
De 31-jarige verdediger heeft echter heel weinig speeltijd bij de club sinds de komst van Leonardo Bonucci. Wetend dat hij niet in topvorm was, had Benatia herhaaldelijk afgezegd voor wedstrijden van Marokko. Hij verklaarde toen dat hij jongere spelers een kans wilde geven.
In Qatar zal Benatia zijn landgenoot Youssef El Arabi terugvinden, die graag zijn terugkeer in het Frans kampioenschap wil maken.
Verstopt pareltje: Boujibar park in Al Hoceima
Zeldzaam fenomeen op strand Chefchaouen
Prijzen dalen in Marokko, maar niet overal
Marokko maakt einde aan monopolie Spaanse groep
VS trekt visa Marokkaanse studenten in
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis
Azzedine Ounahi in open conflict met club over vertrek
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis