Zoeken

M’dina Bus Casablanca ontwikkelt 100% elektrische bus

12 november 2016 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Het openbaar vervoerbedrijf M’dina Bus in Casablanca heeft een 100 procent elektrische bus ontwikkeld. De bus werd ter gelegenheid van VN-klimaattop COP22 in Marrakech gepresenteerd.

Het nam twee jaar om de bus te ontwikkelen, aldus Mdina Bus in een verklaring. Dankzij de elektrische aandrijving stoot de bus geen CO2 of andere luchtvervuilende stoffen uit. Foto’s!

Lees meer

Lijnbus brandt uit in Casablanca (video)

Een bus van openbaar vervoerbedrijf M’dina Bus is afgelopen zondag helemaal uitgebrand in Casablanca. Volgens het bedrijf is de brand te wijten aan een technisch probleem.

Dit is Aslan, 100% Marokkaanse elektrische auto (foto’s)

Aslan werd woensdag tijdens de klimaatconferentie COP22 in Marrakech gepresenteerd. De kleine pickup is 100% Marokkaans en 100% elektrisch.

Marokko: bus vliegt in brand in Casablanca (video)

Een bus van het openbaar vervoerbedrijf M’dina Bus is dinsdag in rook opgegaan in het centrum van Casablanca.

Opladen elektrische auto ook op Marokkaanse snelwegen mogelijk

Snelwegbedrijf ADM heeft besloten om langs Marokkaanse snelwegen laadpalen te installeren voor elektrische auto’s.

Bus zonder remmen knalt tegen paal in Casablanca

Een bus van het openbaar vervoerbedrijf M’dina bus is dinsdag op een grote laan in Casablanca tegen een paal geknald. De bus had volgens de media geen remmen meer.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team