Ophef om niks : John Kerry had geen plastic tas in Marokko
Het begon met een foto van John Kerry bij een tapijtverkoper in Marrakech. Op de foto ziet het eruit alsof de Amerikaanse staatssecretaris een plastic tas vasthoudt.
- Marokko
Aslan werd woensdag tijdens de klimaatconferentie COP22 in Marrakech gepresenteerd. De kleine pickup is 100% Marokkaans en 100% elektrisch.
Het voertuig werd ontwikkeld door het onderzoekscentrum van het nationaal transportbedrijf SNTL in Mohammedia. Aslan heeft een autonomie van 180 à 200 kilometer en een maximale snelheid van 130 km/uur.
Volgens de ontwerpers van Aslan kan de batterij in slechts zeven uur worden opgeladen via een stopcontact van 220 volt. De auto heeft ook een geïntegreerde GPS systeem, een kofferbak van 2m³ en kan tot 800 kilo vervoeren.
Lees meer
Het begon met een foto van John Kerry bij een tapijtverkoper in Marrakech. Op de foto ziet het eruit alsof de Amerikaanse staatssecretaris een plastic tas vasthoudt.
De allereerst 100 procent Marokkaanse elektrische scooter heet LIPO en werd door Obamotors op de markt gebracht.
De aanwezigheid van Israëlische vlag op de klimaatconferentie COP22 in Marrakech zorgt voor controverse in Marokko.
Koning Mohammed VI maakte begin deze week een familiefoto met de staatshoofden en regeringsleiders die aan de klimaatconferentie COP22 in Marrakech deelnemen. Foto’s en video !
Het openbaar vervoerbedrijf M’dina Bus in Casablanca heeft een 100 procent elektrische bus ontwikkeld. De bus werd ter gelegenheid van VN-klimaattop COP22 in Marrakech...