Lijnbus knalt tegen paal in Meknes, 34 gewonden
Bij een busongeluk in de Marokkaanse stad Meknes zijn 34 mensen gewond geraakt. De lijnbus knalde tegen een elektriciteitspaal in het centrum van de stad.
22 oktober 2015 - 20:45 - Marokko
Een bus van het openbaar vervoerbedrijf M’dina bus is dinsdag op een grote laan in Casablanca tegen een paal geknald. De bus had volgens de media geen remmen meer.
Bij het ongeval raakte volgens het busbedrijf niemand gewond. M’dina bus stelt in een verklaring dat er niets mis was met de remmen van het voertuig en dat het ongeval het gevolg is van snelheid.
Lees meer
Bij een busongeluk in de Marokkaanse stad Meknes zijn 34 mensen gewond geraakt. De lijnbus knalde tegen een elektriciteitspaal in het centrum van de stad.
Een bus van openbaarvervoerbedrijf M’dina Bus is dinsdag tegen een woning gereden in Ain Harrouda. Een oude vrouw kwam om het leven en vijf mensen raakten levensgevaarlijk gewond.
Een bus van Mdina Bus is vrijdag op zestien geparkeerde auto’s ingereden in Casablanca. De chauffeur verloor de controle over zijn voertuig.
Bij een verkeersongeval in het zuid-Marokkaanse Bouizakarne, regio Guelmim, zijn donderdagavond achttien dromedarissen omgekomen.
Een bus van openbaar vervoerbedrijf Mdina Bus is maandag in volle vaart tegen een huis gereden in Casablanca. Zes mensen raakten gewond.