Zoeken

Mbark Boussoufa bij ongeval betrokken

21 juni 2019 - 18:10 - Sport

Geschreven door Laila A.

Mbark Boussoufa is kort voor het vertrek van de Atlas Leeuwen naar Egypte bij een verkeersongeval betrokken geraakt in Marrakech.

Volgens plaatselijke bronnen was Boussoufa niet in fout. Een motorrijder respecteerde de voorrang niet en botste met zijn motorfiets tegen de auto van Boussoufa.

Bij het ongeval dat op maandag plaatsvond, raakten beide voertuigen lichtjes vernield en vielen er geen gewonden.

Boussoufa en de motorrijder vonden zonder al te veel moeilijkheden een akkoord. De middenvelder zat toen met zijn broer in de auto.

De Marokkaanse international is nu in Egypte om zich met de rest van het elftal voor te bereiden op de 32e editie van de Afrika Cup die er van 21 juni tot 19 juli plaatsvindt.

Lees meer

Marokkaanse supporters massaal naar Egypte om Atlas Leeuwen te steunen (video)

Marokkaanse supporters zullen deze zondag sterk aanwezig zijn in Egypte voor de eerste Afrika Cup wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Namibië.

Marokko: bondscoach Vahid Halilhodzic verrast met nieuwe selectie

Slechts één dag na zijn benoeming tot bondscoach van Marokko heeft Vahid Halilhodzic iedereen verrast door 46 spelers op te roepen voor een oefenstage.

Afrika Cup 2019: Marokko verslaat Zuid-Afrika

Marokko heeft vanavond tijdens de Afrika Cup 2019 Egypte in de laatste minuten van het spel Zuid-Afrika met 1-0 verslagen.

Voetbal: Mbark Boussoufa binnenkort terug in Europa

Na twee jaar in de Verenigde Arabische Emiraten keert Mbark Boussoufa binnenkort naar verwachting terug naar Europa.

Marokko: Karim El Ahmadi maakt einde aan internationale carrière

Karim Al Ahmadi heeft het einde van zijn internationale carrière aangekondigd. De Atlas Leeuw stopt na de Afrika Cup 2019 waaraan hij momenteel in Egypte deelneemt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team