1 juli 2019 - 22:08 - Sport
Marokko heeft vanavond tijdens de Afrika Cup 2019 Egypte in de laatste minuten van het spel Zuid-Afrika met 1-0 verslagen.
Het enige doelpunt van de wedstrijd werd in de 90e minuut van de wedstrijd door Mbark Boussoufa gescoord. Marokko eindigt daarmee eerste in groep D met drie overwinningen en 9 punten.
Het Marokkaans elftal plaatste zich eind vorige week al voor de 8e finale na de overwinning tegen Ivoorkust.
Ondanks deze mooie prestatie zal Hervé Renard nog heel wat veranderingen moeten invoeren. Sommige spelers hebben vanavond een zeer middelmatige prestatie geleverd. Ook het gedrag van Hakim Ziyech tegenover de scheidsrechter in de laatste minuten van de tweede helft is betwistbaar.
Marokko won een eerste wedstrijd op de Afrika Cup 2019 tegen Namibië met 1-0 en behaalde dezelfde score tegen Ivoorkust, dat tweede is in de groep en dus ook door mag naar de 8e finale.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten